SERVISNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - servisní technik.

Náplň práce: pravidelný servis pro stálé zákazníky, péče o svěřené zákazníky on site (u zákazníka), technicko - servisní činnost u zákazníka, péče o servisované položky včetně přesunu na sklad a evidence, pravidelné služební cesty k zákazníkům v regionu Požadujeme: technický typ, vyučení nebo SŠ, spolehlivost, pečlivost, ŘP sk. B a praxe v řízení auta, schopnost poradit si Nabízíme: práce pro zahraniční firmu se silným zázemím, odpovídající platové ohodnocení, služební servisní vůz, systém benefitů, bonusový systém na základě plnění plánu a kritérií KPI Kontakt telefonicky nebo e-mailem

Lokalita pracoviště

České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému