Čistič/ka technologického zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ficek CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - čistič/ka technologického zařízení.

Sídlo firmy: Bedřicha Nikodéma 4483/3 Ostrava Místo výkonu práce: Areál ArcelorMittal Ostrava a. s., Vratimovská 689, Ostrava Kontakt: ficek.cz seznam.cz, kontakt, kontakt Požadavky: min. středoškolské vzdělání, střední odborné bez maturity výborný zdravotní stav manuální zručnost zodpovědný přístup k práci spolehlivost Pracovní náplň: práce ve výškách jedná se o čistění technologického zařízení pro voz AMO - ruční a vysokotlaké vodou Výhody: vazačský průkaz zámečník Nástup možný dohodou. HPP do 31.12.2016 s možností prodloužení.

Společnost

Ficek CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 689, 719 00 Ostrava 19 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ficek CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ficek CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému