Lektor/ka výchovně - vzdělávacích programů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MP Education, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - lektor/ka výchovně - vzdělávacích programů.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí Kontakt: kontakt, kontaktod 8-16 hod. LEKTOR/KA výchovně-vzdělávacích programů pro základní a střední školy v oblasti reprodukčního zdraví, intimní hygieny a bio-psycho-sociálního dozrávání. Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, výhodou v oblasti zdravotnictví, psychologie, pedagogiky praxe v oboru gynekologie, psychologie praxe v pedagogické či lektorské činnosti výhodou komunikační a organizační schopnosti prezentační dovednosti spolehlivost, flexibilita, samostatnost ochota cestovat (vlastní auto) řidičský průkaz skupiny B, (aktivní řidič) znalost základů anglického jazyka - není podmínkou zkušenost s prací s mládeží Nabízíme: zajímavou práci s 17-ti letou tradicí dobré finanční ohodnocení kvalitní zaškolení a průběžné doplňování znalostí v oboru spolehlivé pracovní zázemí (kancelář Praha, Bratislava) Benefity: flexibilní pracovní doba volno dle školních prázdnin do budoucna možnost plného úvazku NÁSTUP MOŽNÝ DOHODOU

Společnost

MP Education, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Hrusice 234, 251 66 Senohraby, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel střední školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MP Education, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MP Education, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému