Jak to bylo od začátku… Syn českého emigranta, Raymond Albert Kroc, při svých obchodních cestách objevil v roce 1953 restauraci se zajímavým konceptem. Restauraci vlastnili bratři Dick a Mac McDonaldovi. Ray je okouzlen promyšleným systémem „jak kvalitně a rychle občerstvit co nejvíce lidí“. O rok později Ray otevírá svoji první restauraci s konceptem bratří McDonaldů a sní o síti restaurací po celé Americe. V roce 1962 kupuje firmu McDonald’s za 2,7 milionů dolarů. Ve stejném roce je již pod vedením Raye Kroce 500 funkčních restaurací s miliardou prodaných hamburgerů. V 60. a 70. letech proráží McDonald’s do Kanady, Japonska, Austrálie, Německa i Velké Británie. V 90. letech expanduje do střední a východní Evropy. Restaurace na Puškinově náměstí v Moskvě patří mezi nejnavštěvovanější. U nás v ČR… 20. 3. 1992: Vodičkova ulice v Praze je prvním místem v ČR, kde byla otevřena restaurace McDonald’s. Následují další. 1993: první „mimopražská“ restaurace otevřena v Ostravě. 1992 – současnost: McDonald’s v ČR neustále sílí a roste. Je nevětší sítí restaurací v ČR. Počet návštěv (více než 600 milionů) se každým dnem zvyšuje. McDonald’s expanduje, modernizuje, staví nové pobočky. Patří mezi největší zaměstnavatele v ČR. Zaměstnává uchazeče bez ohledu na různá „znevýhodnění“. Je odpovědnou firmou a nositelem ocenění Zaměstnavatel roku – Stejná šance. Většina restaurací je franšíza. McDonald’s podporuje v ČR sport a mnoho dalších aktivit.

Zaměstnanec provozu restaurace

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 500 - 19 000 Kč / Měsíc

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance jsme hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci. Jsme známí tím, že své lidi rozvíjíme a ti kteří chtějí, mají šanci pravidelně povyšovat. Všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“.

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance jsme hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci. Jsme známí tím, že své lidi rozvíjíme a ti kteří chtějí, mají šanci pravidelně povyšovat. Všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“.

Práce je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu Vašim požadavkům. Nabízíme denní i noční směny.

Primárně budete připravovat naše jídlo, usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled vaší restaurace.


Co nabízíme?

- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný/zkrácený úvazek

- po 1. měsíci navýšení až na 95 Kč/h, po odpracovaných 3 měsících až 100 Kč/h

- k tomu osobní ohodnocení až 10 Kč/h

- pravidelné hodnocení vašeho výkonu a s ním spojené další přidávání

- jistotu mzdy, maximálně do 10. v měsíci

- možnost nočních směn s nadstandardním příplatkem 20% a víkendový příplatek 10% při práci na plný/zkrácený úvazek

- neformální atmosféru a zábavu na pracovišti

- 50% sleva na stravování, nápoje zdarma

- Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů

- fajn uniformy bezplatně

- dobrou dopravní dostupnost


Co očekáváme:

- chuť učit se novým věcem

- spolehlivost a zodpovědný přístup

- týmového ducha a chuť najít v práci kamarády

- zájem mít fajn práci na delší dobu

Společnost

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 5 001-20 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Václavské náměstí 9, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Gastronomie
Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Kuchař, Pomocníci v kuchyni

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McDonald`s ČR spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McDonald`s ČR spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému