INŽENÝR KVALITY - Okříšky

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Místo výkonu práce: Okříšky, kraj Vysočina Termín nástupu: ihned nebo dohodou Fixní měsíční mzda: 35.000 Kč – 40.000 Kč Pracovní doba: pružná

Zajímáte se o oblast kvality?

Je vám obor automotive blízký?

Chcete využít svých současných znalostí a dovedností?

Máte zájem o rozvoj svého osobního potenciálu?

Nadnárodní, rychle se rozvíjející, rodinná automotive společnost s centrálou v Německu, hledá pro svůj závod v ČR, zabývající se výrobou plastových výrobků pro automobilový průmysl, posilu pro rozrůstající se tým oddělení kvality nového kolegu/kolegyni na pozici Inženýr kvality.

NABÍZÍME VÁM:

  • fixní měsíční mzdu 35.000 Kč – 40.000 Kč dle zkušeností a znalostí
  • výplatu mzdy 13x ročně (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • perspektivitu dlouhodobého zaměstnání s nástup ihned nebo dle dohody
  • možnost získat zkušenosti v mateřské společnosti
  • dále se profesně a osobnostně rozvíjet
  • zaměstnaneckou Cafetérii
  • bezplatné jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní zaměstnanecké akce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení zákaznických reklamací a požadavků
  • zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací
  • návrhy nápravných opatření a postupů
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • koordinace návštěv zákazníků
  • zákaznické interní audity
  • analýzy možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
  • kontrolu požadované kvality a kvantity výstupů ve výrobě
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • aktivní rozvoj a aplikace moderních metod a procesů v oblasti kvality

CO POŽADUJEME?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • znalost postupů a metod řízení kvality
  • praxi nejlépe v oblasti automotive nebo zpracování plastů
  • znalost AJ na úrovni B2 je podmínkou, častá přímá komunikace se zákazníky
  • dovednost práce s PC a MS Office
  • aktivní, samostatnou, flexibilní osobnost
  • komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Společnost

Lucie Sedláčková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Vysočina kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Procesní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému