GRAFIC DESIGNER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SINGING ROCK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Grafici a výtvarníci v multimédiích - grafic designer.

Výroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro horolezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách. Práce marketingového specialisty - grafika- designera Podíl na designu výrobku a designu jejich balení. Spolupráce na přípravě marketingových komunikačních aktivit (prezentace, veletrhy, katalogy), zajišťování grafických návrhů a fotomateriálů , podpora činnosti obchodních zástupců na trhu, dodržování jednotného firemního vizuálního stylu, spolupráce na zajišťování propagačních a reklamních materiálů. Týmová práce, zkušenosti s prací ve výškách velkou výhodou, pokročilá znalost práce na PC - Adobe Ilustrátor, Corel Draw, Photoshop, MS Office aplikace, AJ na komunikativní úrovní,další jazyk výhodou, řidičské oprávnění skupiny B nutností, zkušený fotograf, ochota cestovat a učit se novým věcem Možnost být součástí mladého nadšeného týmu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty, mobilní telefon, oblíbené firemní akce apod.) kontakt: telefonicky pondělí, středa e-mailem

Společnost

SINGING ROCK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poniklá 317, 514 01 Jilemnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Grafik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Grafici a výtvarníci v multimédiích

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SINGING ROCK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SINGING ROCK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému