Asistent/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SBS - NEPRON, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - asistent/ka kvality.

Místo výkonu práce:Kaznějov Požadavky na uchazeče: - SŠ/VŠ vzdělávání nejlépe technického směru - znalsot práce na PC (Word, Excel) - komunikativní znalost AJ nebo NJ - znalost nástrojů kvality výhodou - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost - technické myšlení, komunikační schopnosti - ochota učit se nové věci Náplň práce: -odpovědnost za uvolňování výroby - komunikace se zákazníky - řešení reklamací se zákazníky - vytváření a zavádění nápravných opatření - analýza vadných produktů - tvorba dokumentace a záznamů, vyhodnocování kvalitativních ukazatelů - aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - ovoce na pracovišti - možnost jazykových kurzů na pracovišti, další vzdělávání

Společnost

SBS - NEPRON, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drahotínská 411, 331 51 Kaznějov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SBS - NEPRON, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SBS - NEPRON, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému