Strojníci - topiči, mechanici MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) - strojníci - topiči, mechanici mar.

Místo výkonu práce: Lípy č.p. 15 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: emailem: kontakt Požadované vzdělání: - osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů-možno dodatečně získat po nástupu - vyučen v oboru elektro, vyhláška č. 50/1978 &4 výhodou Náplň práce: - řízení a obsluha kotlů v nízkotlakých plynových kotelnách s automatizovanými regulačními prvky. - obsluha výměníkových předávacích stanic a klimatizačních zařízení s automatizovanými regulačním prvky. - řízení a obsluha provozu středotlakého tepelného zdroje na plynná paliva - Certus. - obsluha a údržba systémů pro čerpání a úpravu vod, dálkové měření a regulaci vytápění. - montáž, seřizování řídících a regulačních prvků, provádění funkčních zkoušek ve spolupráci s odb. firmou. - samostatná montáž a opravy potrubí a armatur v kotelnách, příp. strojovnách, včetně provádění zkoušek. - samostatná montáž a opravy potrubí vodovodů, včetně provádění zkoušek. Informace na telefonním čísle kontakt(Ladislav Svoboda).

Společnost

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy

Lokalita pracoviště

Lípy 15, 293 06 Kosmonosy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Topič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 120 - 16 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Psychiatrická nemocnice Kosmonosy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Psychiatrická nemocnice Kosmonosy o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému