Asistenti prodeje v chovatelských potřebách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - asistenti prodeje v chovatelských potřebách.

Místo výkonu práce: U stadionu č.p. 11 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt Náplň práce: - aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb - odborné poradenství zákazníkům - práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží - péče o zvířata na prodejně - čištění zvířecích ubikací Co nabízíme: - práce v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou) - možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu - balíček zaměstnaneckých výhod (stravenky, sleva na produkty, nefinanční benefity, firemní akce) - zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení - možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu Požadavky: - proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků - dobré vystupování a spolehlivost - zájem o chovatelství - nasazení a chuť do práce - ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů - chuť prohlubovat své znalosti Zaměstnanecké výhody: stravenky, sleva na produkty, možnost dalšího vzdělávání, profesního a mzdového růstu. Nástup dohodou.

Společnost

PetCenter CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

U stadionu 1276, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PetCenter CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PetCenter CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému