asistent/asistenka do sociálně terapetuické dílny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Portus Praha z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - asistent/asistenka do sociálně terapetuické dílny.

Náplň práce: " asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením " pomoc při práci na zahradě a specializované činnosti při loupání česneku " individuální podpora při nácviku potřebných dovedností " pomoc a podpora při naplňování osobních cílů a představ našich klientů Požadujeme: " minimálně středoškolské vzdělání " spolehlivost a samostatnost " tvořivý přístup k práci, sociální cítění " minimální zkušenosti s celoroční péčí o zahradu a zájem zahradní pěstitelství " minimální základy práce na PC " dobrý zdravotní stav " zájem dále se vzdělávat " schopnost pracovat v týmu Preferujeme: " zájemce s řidičským průkazem skupiny B " kvalifikační vzdělání pracovník v sociálních službách " zkušenosti s kreativními technikami terapeutické práce " praxi v oboru, a v práci s cílovou skupinou Nabízíme: " práci v zavedené neziskové organizaci " měsíční plat ve výši 13 000 - 15 000Kč " pět týdnů dovolené " práci v otevřeném, přátelském kolektivu " částečně flexibilní pracovní dobu " prostor pro kreativitu a nové myšlenky " vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb. " pravidelnou supervizi Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách a praxe jsou výhodou ne však podmínkou. Předpokládaný nástup: září 2016 Strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte: " na e-mailovou adresu:kontakt " nebo poštou na adresu: Portus Praha, z. ú., Slapy 74, 252 08 Slapy. V případě, že nezašlete všechny požadované dokumenty, automaticky vypadáváte z výběrového řízení. Více informací na kontakt nebo na telefonním čísle kontakt.

Společnost

Portus Praha z.ú.

Lokalita pracoviště

Slapy 74, 252 08 Slapy nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Portus Praha z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Portus Praha z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému