Sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - sociální pracovník/ce.

Místo výkonu: Praha 4 Kontakt: Innemanová Petra, tel.: kontakt(8-12, 13-15:45 hod), e-mail: kontakt Sociálně právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči, zajišťování informací a odborných podkladů pro sociální práci. Praxe v oboru nutná min. 3 roky.

Společnost

ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému