Výsek, střih rukavic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Georges Morand Production, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - výsek, střih rukavic.

Pozice: výsek, střih rukavic Tato pouice je nutná z rukavičkářského oboru. Nástup od 15.9.2016 na dobu určitou do 31.12.2016. Mzda: od 15 000,- Kč. Kontakt:Osičková Ludmila, tel.: kontaktod 8:00 do 16:00 hod., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Georges Morand Production, s.r.o., Na Zlaté stezce č.p. 1073, Dobříš

Společnost

Georges Morand Production, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Zlaté stezce 1073, 263 01 Dobříš (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Georges Morand Production, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Georges Morand Production, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému