Správci informačnívh a komunikačních technologií - ZZC Bělá

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií - správci informačnívh a komunikačních technologií - zzc bělá.

Místo výkonu práce: Jezová 1501 294 21 Bělá pod Bezdězem Prvotní kontakt: emailem: kontakt Požadavky: - VŠ vzdělání odpovídajícího zaměžení výhodou (i absolvent) - správny lokálních sítí a databází, SQL Serveru 2014 - profesionální znalost operačního systému MS Windows (na úrovni správce) a MS Office - správa kamerového systému - instalace softwaru - správa tiskáren - ŘP sk. B - znalost AJ na úrovni pro porozumění práce s dokumentací a manuály řešení provozních problémů Nabízíme: - odpovědnou a samostatnou pracovní pozici - platové zařazení PT 10 dle NV 564/2007 Sb., tab. č. 1 - zaměstnanecké výhody organizační složky státu (5 týdnů dovolená, 5 dnů indispozičního volna) - profesionální vzdělávání Nástup po dohodě, v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis, informace o naší organizaci na kontakt.

Lokalita pracoviště

Jezová 1501, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému