Dílenský plánovač strojní výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve výrobě - dílenský plánovač strojní výroby.

Pracovní náplň: - rozklad zakázek na jednotlivá pracovní centra - optimální rozložení plánu v čase a prostoru provozu s ohledem na optimální využití kapacit - v případě zpoždění zakázek komunikuje s oddělením plánování a navrhuje opatření vedoucímu provozu - správné zaplánování jednotlivých pracovišť dle technologických postupů - sledování správnosti dovádění jednotlivých operací dle plánu zakázek a ověřuje plnění naplánovaných termínů - kontrolu správnosti účtování(dle hlášení nedokončených operací a ruční spotřeby materiálu v denících pracovišť nebo výrobků v IS Navi versus plán montáže), v případě neshod požaduje nápravu - reportuje o naplnění personálního plánu, využití kapacit a denní výkony Ideální profil: - ukončené SŠ (technické zaměření výhodou) - dobrá znalost Word, Excel, Outlook - čtení v technické dokumentaci - praxe na pozici plánovače výroby výhodou Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - zaškolení a podporu týmu - odborné vzdělávání - zajímavé finanční ohodnocení, bonusy - možnost stravovat se v naší nové jídelně/stravenky - nástup možný ihned Na Váš životopis se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému