Teamleader call centra s angličtinou - Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - teamleader call centra s angličtinou - ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Mezinárodní firma v centru Ostravy, působící na finančním trhu již 10 let hledá nového pracovníka na pozici TEAM LEADER. Team Leader bude vést skupinku 10-15 lidí v call centru, kteří nabízejí finanční produkty (volají pouze potencionálním klientům, kteří prvně klikli na reklamu na internetu a vyplnili kontaktní formulář). Vhodný kandidát by měl být: - schopný plynule komunikovat v anglickém jazyce (denní komunikace s vedením v zahraničí) - měl by mít zkušenosti s vedením lidí - komunikativní - ambiciózní - energický NABÍZÍME - práci na plný úvazek - plat 15-50 tisíc ( základ + nadstandardní bonusový systém, příspěvky na sportovní vyžití ) - průměrný plat je cca 30 000 btto - možnost rychlého kariérního růstu v nově otevřeném call centru - práci ve stabilní firmě - intenzívní školící systém Pohovory budou probíhat v anglickém jazyce. Nástup: 15.8.2016!!!

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému