Automechanik/ elektromechanik na montáži vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - automechanik/ elektromechanik na montáži vozidel.

z.:10.8.2016, a.:5.10.2016. Požadujeme: - SOU s výučním listem - obor automechanik, autoelektrikář, provozní zámečník a příbuzné obory - znalost výkresové technické dokumentace a práce s měřidly výhodou - praxe na obdobné pracovní pozici, spolehlivost, manuální zručnost a pracovitost - výhodou platný vazačský a jeřábnický průkaz - základní znalost ovládaní PC, řidičský průkaz sk. C výhodou Náplň práce: - montáž vozidel dle technologických kusovníků, výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku - základní práce na PC, práce s ručním a elektrickým ručním nářadím Nabízíme: - mzda 18.500 Kč - 21.000 Kč + příplatky a bonusy - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, možnost přesčasů - příspěvek na dopravu až 3300,- / měsíc nebo ubytování ZDARMA - práce na HPP - smlouva na 3 roky, bonusový program s věcnými cenami - zázemí silné a stabilní společnost, každodenní péče koordinátora Informace na tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kopřivnice, Kopřivnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému