ELEKTRIKÁŘ VÝROBY ABRAZIVNÍCH MATERIÁLŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRYMAT, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - elektrikář výroby abrazivních materiálů.

A11 23/11/2016 - vzdělání - elektro se zaměřením na opravu strojů a zařízení, vyhl. 50/78 Sb., § 6 - způsobilost pro strojní údržbu, svařování, montáže konstrukcí - řidičský průkaz B (C) - flexibilita, samostatnost, spolehlivost Mzda - dohodou Zajímavá a samostatná práce Česká výrobní společnost s vlastními produkty Historie více než 20 let Mezinárodní působení a export do 12 zemí Nadstandardní plat + výkonové bonusy Kontakt - e-mailem - viz výše

Společnost

TRYMAT, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Kirilovova 812, 739 21 Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRYMAT, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRYMAT, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému