Servisní technici, elektrikáři, zámečníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AVAPS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - servisní technici, elektrikáři, zámečníci.

Místo pracoviště: - U Obalovny 488, 250 67 Klecany Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - revize a opravy požárních uzávěrů - občasná práce na lešení a plošinách - vyhláška č.50/78 - řidičský průkaz sk. B - čistý tretsní rejstřík - spolehlivost a aktivní přístup k práci - ochota cestovat Zaměstnanecké výhody: - odměny dle výkonů, telefon, závodní stravování

Společnost

AVAPS s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Obalovny 488, 250 67 Klecany (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AVAPS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AVAPS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému