SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ / ÚDRŽBÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Prettl Automotive Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovač vstřikolisů / údržbář.

Pracovní náplň: - Správné seřízení strojů dle výrobních specifikací, obsluha a provoz vstřikolisů a jejich periferií. - Výměna forem, nastavení parametrů a kontrola kvality. - Spolupráce s nástrojaři na opravách a optimalizaci funkce forem. - Dodržování pracovní a technologické kázně. - Zlepšování výrobních procesů. - Práce ve třísměnném nebo v nepřetržitém provozu. Váš profil: - SOÚ nebo SŠ vzdělání technického směru. - Praxe v automotive a znalost jejich standardů výhodou, nikoliv podmínkou - vhodné i pro absolventy. - Zkušenosti jako seřizovač vstřikolisů. - Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost. - Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou. Nabízíme: - Možnost osobního profesního rozvoje. - Odpovídající finanční ohodnocení. - Zázemí rostoucí společnosti s mezinárodním působením. - Příspěvek na stravování. - Dovolená navíc. V případě zájmu o tuto pozici, pošlete svůj profesní životopis společně s průvodním dopisem na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Vratislavická 59, 460 06 Liberec 6 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Prettl Automotive Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Prettl Automotive Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému