Asistent manažera pro internetový prodej

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mercato Trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent manažera pro internetový prodej.

Místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky Kontaktní osoba: Horvátová, e-mail: kontakt Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou, výborná znalost AJ slovem a písem, pokročilá znalost Excel, Access, znalost Google AdWords a nástrojů pro optimalizace internetových obchodů. Znalost účetního systému Pohoda. Náplň práce: Příprava a správa marketingových kampaní, popisování výrobků, komunikace se zahraničními partnery, příprava reportů z Google Analitics. Osobní ohodnocení, mobilní telefon

Společnost

Mercato Trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mercato Trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mercato Trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému