ASISTENT/KA AUDITORA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C.P.A. Audit, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - asistent/ka auditora.

Očekáváme od Vás: - vzdělání VŠ obor ekonomický - zájem o získání auditorského oprávnění - výrazný zájem o obor a osobní motivaci - relevantní praxe alespoň tři roky (v oblasti auditu, účetnictví nebo daní) - znalost práce s dokumenty a vedení spisové agendy - uživatelská znalost účetnictví - ŘP skupiny B (aktivní řidič/ka) Nabízíme Vám: - pestrou práci na různorodých zakázkách - kontinuální profesní vzdělávání a podporu při auditorských zkouškách - možnost dlouhodobého, cíleného a koncepčního růstu v rámci firmy - zázemí stabilní společnosti s rodinnou atmosférou - systém hodnocení a odměňování odvislý od pracovních výsledků - služební vůz, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování Hlásit se e-mailem.

Společnost

C.P.A. Audit, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

U Hájovny 1022, 460 14 Liberec 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C.P.A. Audit, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C.P.A. Audit, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému