pracovník provozu - výdej stravy, úklid

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Strakonice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - pracovník provozu - výdej stravy, úklid.

Oblastní charita Strakonice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Pracovník provozu - výdej stravy, úklid Požadujeme: Praktičnost a zodpovědnost Vzdělání a praxe v oboru vítány Bezúhonnost, spolehlivost Lidský přístup Umění komunikace, empatie Znalost práce na PC Jednosměnný provoz (12ti a 6ti hodinové směny) Úvazek 25 - 30 hodin týdně (včetně víkendů a svátků) Nástupní plat 6 890 - 8 260 Kč Nabízíme: Zajímavou práci a výborný kolektiv 5 týdnů dovolené Možnost stravování, stravenky Nástup možný od 1.9.2016 Přihlášky posílejte ihned V případě zájmu nás kontaktujte na tel: kontakt, kontaktnebo zašlete životopis na adresu: Oblastní charita Strakonice, Sousedovice 40, 386 01 Strakonice či na e-mail: kontakt Bližší informace o naší činnosti naleznete na: charita-strakonice.cz

Společnost

Oblastní charita Strakonice

Lokalita pracoviště

Sousedovice 40, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 890 - 8 260 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Strakonice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Strakonice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému