IT MANAGER / PROGRAMÁTOR V KLATOVECH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNILEASING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - it manager / programátor v klatovech.

Náplň práce: testování vývoje firemních aplikací a konzistence dat, programování aplikací pro správu produktů společnosti, správa a údržba programového vybavení společnosti, správa sítě včetně komunikace s cca 20 pobočkami po celé ČR, základní správa počítačové techniky pro celou společnost Požadavky: vysokoškolské vzdělání technického, případně jiného směru, vhodné i pro čerstvé absolventy, znalost Delphi či jiného vývojového prostředí výhodou, znalost SQL databází výhodou, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, bezúhonnost, pečlivost, spolehlivost a vstřícnost k dalšímu vzdělávání

Společnost

UNILEASING a.s.

Lokalita pracoviště

Randova 214, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNILEASING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNILEASING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému