Řidič cisternového vozu - ADR tř. 3

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOMBI TRANS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči cisternových vozů - řidič cisternového vozu - adr tř. 3.

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 92. Jedná se o cisternové přepravy PHM v tř. 3 ADR a to z Německa ( Dresden) do Rakouska přes Jihlavu. Střídají se 2 řidiči na jedné soupravě + služební auto. Požadujeme: ŘP : C+CE, školení na ADR tř. 3, profesní průkaz, karta dig.tachografu, výpis rejstříku trestu, spolehlivého řidiče, pozitivní přístup k práci, praxe na cisterně výhodou. Nabízíme: dobré platové podmínky, víkendy doma, moderní vozový park -Volvo.

Společnost

KOMBI TRANS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Znojemská 833, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči cisternových vozů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMBI TRANS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOMBI TRANS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému