ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skanska a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič nákladního vozidla.

Máš rád velká auta? řídíš rád zodpovědně a bezpečně? Hledáme zkušeného kolegu, který se bude spolupodílet na realizaci dopravních staveb (silnic, dálnic, mostů) . Požadujeme: - řidičský průkaz skup. C, profesní průkaz - 2 roky praxe v řízení NA na stavbách (Tatra) - zdravotní způsobilost - 1 směna Nabízíme: - základní mzdu a k ní výkonnostní prémii - až 6 týdnů dovolené - příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění - nástup možný ihned - stravenky-příspěvek na stravování, vzdělávací programy Smlouva na dobu určitou 1 rok, lze v případě dobré spolupráce prodloužit. Místo výkonu práce: Liberec a okolí Hlásit se pouze e-mailem.

Společnost

Skanska a.s.

Lokalita pracoviště

Liberec, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skanska a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skanska a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému