Operátor call centra - Home office

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENWOX ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - operátor call centra - home office.

Místo výkonu práce: Home office (práce z domova) Kontakt: kontakt NÁPLŇ PRÁCE: - práce v pohodlí domova - práce na částečný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou - pracovní smlouva na dobu určitou - možnost vylepšení rodinného rozpočtu pro maminky na mateřské dovolené (nebo příjem navíc k důchodu) - telefonická i elektronická komunikace se zákazníky se zaměřením na prodej služeb - stručná prezentace nabízených služeb - práce s interním SW a databází firem - 2x měsíčně porady ve firmě POŽADUJEME: - příjemný ústní i písemný projev - zodpovědnost, systematičnost, pečlivost - počítačovou gramotnost (MS Office) práce s interním SW - připojení na internet Zaměstnanecké výhody: - Firemní benefity - pružná pracovní doba mezi 8:00 až 16:00 , So, Ne a svátky volné - zázemí a perspektivu stabilní české společnosti - zaškolení a podpora při zapracování - technické zázemí - notebook, telefon, sluchátka

Společnost

ENWOX ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Denisova 639, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENWOX ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENWOX ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému