Správce ICT - administrátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajský soud v Ostravě hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - správce ict - administrátor.

Místo výkonu práce: Krajský soud Ostrava, Havlíčkovo nábř. 34, 728 81 Ostrava Bližší informace na kontakt (dále Soudy-Ostrava-Základní informace). KOntakt kontaktnebo kontakt Požadavky: vysokoškolské vzdělání technického směru (nejlépe elektro);základní znalost serverových OS Windows, Active Directory; pokročilá znalost Windows 7; komplexní znalosti IT technologií; komunikační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B; občanská bezúhonnost. Pracovní náplň: základní správa AD a domény;správa aplikačních databází (Oracle, Lotus Notes) na virtuální platformě; zálohování dat (HP DataProtector);správa a údržba počítačové sítě; instalace a údržba HW (PC, tiskárny, multimediální technika); podpora uživatelů. Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností změny na dobu neurčitou.

Lokalita pracoviště

Havlíčkovo nábřeží 1835, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 870 - 26 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajský soud v Ostravě výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajský soud v Ostravě o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému