Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu.

Požadavky: svářečský průkaz - základní kurz, znalost kovoobrábění a výkresové dokumentace, Popis práce: práce na středisku vývojové dílny, montáže. Nástup: 1. 9. 2016 Práce je dlouhodobá na HPP, ranní směny - možnost i přesčasových hodin. Mzda: 125 - 130 Kč/ hod. Mzda vždy vyplácena v termínu + možnost výplat nadačních příspěvků na podporu bydlení. Místo výkonu práce je Otrokovice. Prosím uchazeče o zaslání životopisu na email: kontakt Do předmětu emailu prosím uvádějte název pracovní pozice - obsluha ohraňovacího lisu

Společnost

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Lokalita pracoviště

tř. Tomáše Bati 1656, 765 02 Otrokovice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 125 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BAJS Partners LTD. - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému