Poskytujeme profesionální péči o ruce a nohy - manikúru, modeláž nehtů, permanentní lakování, suchou pedikúru, líčení, prodlužování řas, a prodej dekorativní kosmetiky.

Pedikérka, manikérka

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Baví Vás nehtová modeláž nebo suchá pedikúra? Nabízíme Vám nejlépe vybavené nehtové studio v ČR se stovkami produktů a zavedenou bonitní klientelu. Budeme od Vás mj. požadovat upřímný zájem o práci, praxi nebo vzdělání v oboru a nadprůměrné pracovní nasazení. Stále Vás naše nabídka zajímá? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis.

Přijmeme nehtovou designérku - manikérku, pedikérku (suchá přístrojová) do zavedeného nehtového salónu v centru Kladna na pracovní smlouvu.  
Požadujeme zájem o práci a další vzdělávání, profesní etiku, estetické cítění, dobrý zdravotní stav. Vyučení nebo praxe v oboru.  
Nabízíme práci v nadprůměrně vybaveném značkovém salónu (Magnetic, Make-up Studio, Ericson), možnost zaškolení a dalšího profesního vzdělávání (kosmetika, vizážistika), zajímavou práci s bonitní klientelou, příjemné pracovní nekuřácké prostředí, nadprůměrné finanční ohodnocení po zapracování.  
Pracovní doba: Út + Čt + Pá 8-17 hod ---- Po + St 11-20 hod

Společnost

Andrea Vilčeková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 1998
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Vašatova 1402, 27201 Kladno (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Služby
Profese: Pedikérka, manikérka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Nehtová designérka, Kosmetička, vizážistka

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Kolektiv 25-35let
  • Práce v centru města
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Striktně nekuřácké prostředí
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Andrea Vilčeková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Andrea Vilčeková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému