SEŘIZOVAČ/OPERÁTOR STROJŮ – BRNO

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

– Vhodné i pro manuálně zručné kandidáty bez zkušeností se strojírenstvím –

Jaká bude náplň Vaší práce?

Obsluha jednoúčelových automatů - ohraňovacích lisů, ohýbacích a řezacích strojů atd., jejich seřízení – naučíte se znát stroj skrz naskrz, budete vědět jak a proč se co dělá

U některých strojů posuvkou a mikrometrem přeměřovat ložiska na výstupu ze stroje

Odebírat poškozená ložiska, vyhovující kusy chystat na balení

Pracovat na tři směny od pondělí do pátku, cca 1-2x za měsíc i v sobotu - přímo jako kmenový zaměstnanec společnosti, nikoli přes agenturu

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

Je min. vyučený, nejlépe v technickém oboru

Je manuálně zručný, technika je jeho koníčkem a nezalekne se učení nových věcí

Pracoval už na operátorské pozici ve výrobě, má zkušenost s manuální prací

Má alespoň základní znalosti o měření délky – ví, jak se používá posuvka

Bude pro Vás výhodou, pokud:

máte vazačský a jeřábnický kurz, může být i neplatný (zaměstnavatel zajistí jeho obnovení)

jste vyučený nebo máte zkušenosti v oblasti strojírenství

se domluvíme na nástupu co nejdříve

Co Vás čeká, když uspějete?

Smlouva na dobu neurčitou, stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti

Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, půlroční prémie a další bonusy

Nové, moderní prostředí, dotované závodní stravování a jazykové kurzy

Místo výkonu práce v Brně - Slatině

Společnost

Lucie Sedláčková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Operátor (CNC) strojů v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému