Brusič/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů - brusič/ka.

Místo výkonu: Ostrava - Bartovice Prosím zasílat životopisy na kontakt Do předmětu emailu uvádějte název pracovní pozice - BRUSIČ Pracovník výroby: BRUSIČ Požadujeme: - Pečlivost, zručnost, samostatnost Nabízíme: - Práci v 1 - směnném provoze; - Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu; - Práci v kolektivu mladých lidí. Mzda: 90 - 100 Kč / hod. Zaměstnanecké výhody: možnost získání nadačních příspěvků

Společnost

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Brusič kovů v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Brusiči nástrojů a kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BAJS Partners LTD. - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému