Technický pracovník - stavbyvedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schubert & Elpremo, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - technický pracovník - stavbyvedoucí.

AKTUALIZACE 6.10.2016!!! První kontakt telefonický, písemný!!! Požadavky zaměstnavatele: - vzdělání středoškolské s maturitou - obor elektrotechnický, silnoproud - NUTNÁ PRAXE min. 5 let, ŘP sk. B. - znalost práce na PC. Pracovní náplň: Jednání se zákazníky, s dodavateli, práce s rozpočty, odpovědnost za kvalitu práce a dodržení termínů. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba od 6:30 - 15:00 hod. Mzda: 16.000,- Kč + pohyblivá složka + osobní ohodnocení. První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Životopisy zasílejte POUZE na e-mailovou adresu: kontakt, do předmětu uveďte "TECHNICKÝ PRACOVNÍK-STAVBYVEDOUCÍ" nebo telefonicky kontakt.

Společnost

Schubert & Elpremo, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Puškinova 16, 790 70 Javorník u Jeseníku, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schubert & Elpremo, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schubert & Elpremo, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému