OBSLUHA ČISTÍRNY TEKUTÝCH ODPADŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - obsluha čistírny tekutých odpadů.

z.:11.8.2016, a.: 1.12..2016. Jsme společnost LIKVIDACE ODPADU CZ a.s., člen průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s., a provozujeme čističky odpadních vod a další zařízení na likvidaci odpadu po celé České republice. Do našeho provozu v Kopřivnici, který se nachází v areálu Tatry, přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici: OBSLUHA ČISTÍRNY TEKUTÝCH ODPADŮ. Co byste měl/a na starosti? - obsluha zařízení úpravny vody - deemulgační stanice - zpracování kapalných odpadů dle platné legislativy - doplňování a evidování potřebných provozních chemikálií - vedení provozní dokumentace a zodpovědnost za stav pracoviště Jaké jsou předpoklady pro tuto práci? - SOU/SŠ vzdělání v oboru chemie, nebo zkušenosti z této oblasti - uživatelská znalost práce na PC - ochota pracovat v 3směnném provozu - zodpovědnost, samostatnost a zájem o věc Co nabízíme? - motivující mzdové ohodnocení od 17 000 Kč výše - možnost prodloužení spolupráce na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání v rámci silné české společnosti - maximální podporu při nástupu i v průběhu zaměstnání - přátelskou pracovní atmosféru a férový přístup nadřízeného - zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify, další vzdělávání atd.) SPOJTE VAŠI BUDOUCNOST S NAŠÍ TRADICÍ! V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: kontakt nebo volejte tel.: kontakt.

Společnost

LIKVIDACE ODPADU CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Kopřivnice, Kopřivnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému