Pracovník/ce na balení čokoládových bonboniér a vázání mašlí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ostrapack, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - pracovník/ce na balení čokoládových bonboniér a vázání mašlí.

Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice, Ruská 2918 Kontakt: emailem na emailovou adresu: kontakt Do předmětu uveďte BALENÍ BONBONIÉR naše požadavky: - manuální zručnost a šikovnost - pečlivost, trpělivost a spolehlivost - fyzická odolnost, zkušenost s manuální prací - ochota práce v klimatizovaném prostředí 16- 18 stupňů C. naše nabídka: - nástup možný ihned - stabilní systém odměňování a bonusů (podle zručnosti a výkonu) - dobrá dostupnost (v blízkosti autobusové zastávky) - práce v čistém prostředí - po zapracování pracovní smlouva a stravenky náplň práce: - ruční balení čokoládových bonboniér do papíru a vázání mašlí - kompletace bonboniéry na páse - práce na 7,5 hod.směny - ranní a odpolední (převážně ranní směny) Práce na dohodu na dobu určitou, v rámci spokojenosti možnost prodloužení. Nástup možný IHNED.

Společnost

Ostrapack, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ruská 2918, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ostrapack, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ostrapack, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému