Pracovníci ostrahy, strážní POUZE OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M servis, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovníci ostrahy, strážní pouze ozp.

Pracovní pozice je vymezena pro osoby se zdravotním znevýhodněním či postižením, resp. pro osoby se statutem OZZ/OZP Popis práce: - činnosti spojené s kontrolou objektů a osob do nich vstupujících, - zamezení vstupu neoprávněným osobám, - obsluha technických bezpečnostních systémů, - provádění obchůzek budov a vedení související evidence, - práce v kolektivu. Požadavky: - čistý rejstřík trestů!!! - certifikát pro danou pozici (kurz) - výhodou, - praxe výhodou, nikoli podmínkou. Podmínky: - nástup: ihned - mzda: 14 000 Kč - nepřetržitý provoz, - směny: 8 hodin - práce na dobu určitou, s možností prodloužení smlouvy, - bonusy za pracovní výsledky KONTAKT: e-mailem: kontakt

Společnost

Z + M servis, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Karviná, Karviná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 64 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M servis, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M servis, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému