Pracovník/ce ostrahy - Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M Partner, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník/ce ostrahy - ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava, Vratimovská ul Kontakt: kontakt Pro našeho významného partnera obsazujeme pozici "Strážný/ná, na hlavní pracovní poměr. Pracovní pozice je vymezena pro osoby se zdravotním znevýhodněním či postižením, resp. pro osoby se statutem OZZ/OZP. Popis práce: - činnosti spojené s kontrolou objektů a osob, - zamezení vstupu neoprávněným osobám, - obsluha technických bezpečnostních systémů, - provádění obchůzek budov a vedení evidence, - práce v kolektivu. Požadavky: - čistý rejstřík trestů - certifikát pro danou pozici (kurz) - výhodou, - praxe výhodou, nikoli podmínkou. Podmínky: - nástup: ihned, - mzda: 64,80,- + výstrojné 1.900,- - nepřetržitý provoz, - směny: 8-12hod., - práce na dobu určitou, s možností prodloužení smlouvy. Po uplynutí zkušební doby - stravenky v hodnotě 30,-. Bonusy na pracovní výsledky.

Společnost

Z + M Partner, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M Partner, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M Partner, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému