vedoucí údržby a správy budov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FCT electronic czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - vedoucí údržby a správy budov.

Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Jednosměnný provoz (od 6:00 do 14:30), finanční ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností, stravenky, vital passy, příspěvek na penzijní připojištění,prémie v hodnotě 13.platu. Požadujeme: technické znalosti, zkušenosti v oblasti správy budov a zařízení, všestrannost a manuální zručnost - elektro, zámečnictví, mechanika, zednické práce, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.B; zkoušky vyhlášky § 5 50/78 Sb. nebo vzdělání v elektrotechnice podmínkou, výhodou znalost cizího jazyka (AJ/NJ), svářečský průkaz. Náplň práce: údržba objektu a venkovních prostor - provádění údržbových a opravárenských prací, objednávání specifických údržbových prací u odborných pracovníků a firem; údržba, revize strojů a zařízení (rekuperační jednotky, kompresory, plynové kotle atd.); správa popř. provádění revizí elektrických zařízení; spolupráce s oddělením výroby - úpravy zařízení, vybavení a příslušenství; koordinace projektů v oblasti správy budov, údržby a servisu; kontaktní osoba pro externí instituce (dodavatelé plynu a elektřiny, hasiči, bezpečnostní služba atd.); optimalizace nákladů spjatých s provozem budovy; odpadové hospodářství a dohled nad úklidovými činnostmi ve svěřených objektech a jejich okolí a jejich samostatný výkon; vedení požadovaných evidencí.

Lokalita pracoviště

Letiny 135, 336 01 Blovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FCT electronic czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FCT electronic czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému