Vedoucí údržby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Omya CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - vedoucí údržby.

První kontakt písemný!!! Požadavky: - Odborná praxe - alespoň 3 roky v údržbě (těžký průmysl nebo hornictví preferováno). - Vysokoškolský titul v technickém oboru (elektrické nebo mechanické inženýrství žádoucí). - Znalost procesů výroby a údržby, řízeni pracovníků. - Znalost dopravníku, drtičů, sítovacích strojů, filtru apod. výhodou - Silné analytické a diagnostické znalostí - Počítačové dovednosti - MS Office; zkušenost s programem SAP výhodou - Dobrá znalost angličtiny pro verbální i písemnou komunikaci Nabízíme: - Možnost dalšího rozvoje v oblasti údržby - Práci s moderními technologiemi a řešeními, které jsou součástí velké nadnárodní společnosti - Flexibilní a přátelské pracovní prostředí Rozsah zodpovědností: - Údržba závodu (elektrická a mechanická) vedoucí ke splnění krátkodobých a dlouhodobých cílů s optimální efektivitou - Plánováni údržby závodu s využitím korporátních směrnic a nástrojů. - Využití modulu SAP PM s cílem optimalizovat celkovou produktivitu závodu a jeho náklady. - Zajištění dodržováni právních předpisů, aktuálního stavu dokumentace strojů - včetně příslušných směrnic ISO, bezpečnosti práce a životního prostředí. - Vedení aktuálního seznamu potřebných náhradních dílů. Stanoveni potřebných minim, maxim, bezpečnostních minim a priorit pro sklad náhradních dílu - Zajištěni prováděni preventivních periodických prohlídek všech strojů a zařízeni - Prováděni oprav strojů a zařízení na zaklade požadavků jiných úseků - Vedení a rozvoj zaměstnanců - Pozitivní přístup - zlepšování procesů, komunikace s pracovníky napříč provozem - Zvyšování efektivity preventivní údržby, která má zajistit, případně zvýšit spolehlivost chodu strojního a elektro zařízení závodu - Podpora úspory nákladů, firmou přidělenými prostředky, jakož i materiálu a nástrojů celého střediska údržby - Vedení a mentorování pracovníků za účelem rozvoje zaměstnanců, pro využití celého potenciálu Určení, analýza a kontrola výdajů na údržbu - Průběžná kontrola skutečných nákladů údržby v porovnání s plánem a informování nadřízeného - Koordinace práce mezi údržbou a výrobou Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat Vaše CV v českém a anglickém jazyce na e-mail: kontakt

Společnost

Omya CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vápenná 445, 790 64 Vápenná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Omya CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Omya CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému