Řidiči sk. B

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kolonial.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidiči sk. b.

Pozice: řidiči sk. B Požadavky: řidičské oprávnění sk. B Náplní práce bude rozvoz zboží objednaného přes internet. Řidiči budou fungovat na podobném principu jeko zaměstnanci PPL či České pošty a jiných organizací. Jedná se o řízení vozidel pro společnost Kolonial, s.r.o. Možné plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Mzda na plný úvazek: 20 000,- až 23 000,- Kč. Zaměstnanecké výhody: Multisport karty, večírky a jiné. Kontakt:Vlasáková Luie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Kolonial.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příbram, Příbram (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kolonial.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kolonial.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému