lékař/ka nebo nelékařský zdravotnický pracovník v laboratorních metodách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská nemocnice v Litoměřicích hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v laboratorních metodách - lékař/ka nebo nelékařský zdravotnický pracovník v laboratorních metodách.

místo výkonu práce: Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Městská nemocnice v Litoměřicích přijme do pracovního poměru mikrobiologa (lékaře nebo vysokoškolsky vzdělaného nelékařského zdravotnického pracovníka v laboratorních metodách) se způsobilostí k výkonu povolání dle Zák. 95/2004 Sb. nebo 96/2004 Sb. a specializovanou způsobilostí (nebo s ochotou si tuto specializaci doplnit) na Oddělení klinické mikrobiologie. Praxe v oboru vítána. Požadujeme: VŠ vzdělání (min. Mgr. stupeň), schopnost samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost. Nabízíme: nástup možný ihned, jednosměnný provoz, úvazek 1.-, možnost dalšího profesního růstu, dovolená o dva týdny delší, než je běžný nárok. Odměňování dle příslušných právních předpisů pro lékaře a nelékařské zdravotnické pracovníky a dle dosaženého stupně vzdělání, podnikové stravování, zajištění ubytování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: V případě zájmu kontaktujte sekretariát Správní rady, paní Petru Lisou, tel.: kontakt; e-mail: kontakt. Bližší informace: Ing. Vladislav Kaňák, primář Oddělení klinické mikrobiologie, tel. kontakt; e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 240 - 45 480 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská nemocnice v Litoměřicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská nemocnice v Litoměřicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému