Vedoucí lékař/ka nebo nelékařský zdravotnickýc pracovník v laboratorních metodách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská nemocnice v Litoměřicích hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v laboratorních metodách - vedoucí lékař/ka nebo nelékařský zdravotnickýc pracovník v laboratorních metodách.

místo výkonu práce: Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Správní rada Městské nemocnice v Litoměřicích vypisuje výběrové řízení na pozici: vedoucí úseku mikrobiologie, oddělení klinických laboratoří. Požadované kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělání Mgr, lékařského či nelékařského směru, způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle Zákona č. 95/2004 Sb. nebo 96/2004 Sb., specializovaná způsobilost k výkonu povolání mikrobiologa, ( nebo předpoklad jejího získání v brzké době), min. 5 let praxe, zkušenost s vedením lidí, znalost práce na PC a jazykové znalosti výhodou. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, zajištění ubytování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 9. 9. 2016 na adresu: Městská nemocnice v Litoměřicích, sekretariát Správní rady, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. K přihlášce připojte ověřené kopie dokladů o vzdělání, platný výpis z rejstříku trestů a strukturovaný životopis s uvedením dosavadní praxe, prohlášení na ochranu osobních údajů podle zákona 101/2000 Sb. v platném znění. Bližší informace o případném termínu nástupu a podmínkách výkonu funkce podá u lékařů MUDr. Lukáš Fuhrmann (kontakt) a u NLZP Mgr. Lenka Kalábová, Ph.D. (kontakt).

Lokalita pracoviště

Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 33 210 - 45 480 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská nemocnice v Litoměřicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská nemocnice v Litoměřicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému