Fitness trenér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NEMOVITOSTI KRKONOŠE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - fitness trenér.

FITNESS TRENÉR Do nově otevřeného fitness Nová Dolská ve Špindlerově Mlýně hledáme pozitivní a energické trenéry a lektory skupinových lekcí. Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, práci v novém týmu, firemní bonusy, možnost ubytování. Požadujeme: trenérskou licenci, chuť pracovat a komunikovat s lidmi, spolehlivost. Plat 30 000 Kč. V případě zájmu nám prosím zašlete životopis. Kontaktní osoba: Dana Řehořová, e-mail: kontakt

Společnost

NEMOVITOSTI KRKONOŠE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Špindlerův Mlýn 123, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NEMOVITOSTI KRKONOŠE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NEMOVITOSTI KRKONOŠE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému