projektanti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AWT Rekultivace a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři - projektanti.

Mzdové rozpětí : od 16 000,- do 25 000,- dle délky praxe Náplň práce: zpracovává PD potřebného stupně (studie, projekt), odpovídá za správnost, úplnost a zpracování projektové dokumentace s platnými zákony a normami - zajišťuje vstupní podklady pro zpracování projektové dokumentace - projednává dokumentaci v průběhu zpracování a v závěru prací s dotčenými orgány a organizacemi - zpracovává rozpočty projektových staveb Požadavky: - ukončené VŠ, případně SŠ vzdělání technického směru - obor vodní hospodářství, technická infrastruktura, městské stavitelství - autorizace ČKAIT v některém z výše uvedených oborů (není podmínkou ale výhodou přijetí) - zkušenosti na podobné pozici 3 roky výhodou (technická infrastruktura, zasakování, drobné vodní toky apod.) - znalost práce s PC (MS Office, zejména Word, Excel) - znalost práce v programu AutoCad - znalost programu KROS, Project - organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení - aktivní přistup k zadaným úkolům a věcem - ochotu a schopnost trvalého odborného rozvoje - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr v trvání 1 roku, se zkušební dobou 3 měsíce a možností dalšího prodloužení, s pracovní dobou 7,5 hod/denně a případnou práci přesčas dle ZP - možnost neustálého odborného růstu - týden dovolené nad zákoník práce (5 týdnů) a další benefity KONTAKT: předem telefonicky od 7.00 hod do 15.00 hod. nebo e-mailem

Společnost

AWT Rekultivace a.s.

Lokalita pracoviště

Dělnická 884, 735 64 Havířov 4 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • grafické programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AWT Rekultivace a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AWT Rekultivace a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému