taxikáři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOSS-logistik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - taxikáři.

PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY Společnost Komfort taxi hledá řidiče/ky skupiny B pro město Karviná; Nabízíme HPP nebo poloviční úvazek. Firemní oblečení . Garantovaný plat uveden ve smlouvě . Požadujeme: Věk min 21let,ochotu pracovat a učit se novým věcem. Loajalitu vůči zaměstnavateli a slušné vystupování . Angličtina výhodou, ne však nutností. KONTAKT: pouze e-mailem: dosslogistik@seznam

Společnost

DOSS-logistik s.r.o.

Lokalita pracoviště

null, 735 06 Karviná 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Taxikář v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOSS-logistik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOSS-logistik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému