Servisní technik IT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALICOM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - servisní technik it.

Servisní technik IT provizní odměna za vyfakturovanou činnost - samostatná práce náplň práce : - instalace , opravy a servis počítačů, notebooků , tiskáren a další z druhů techniky IT - vedení agendy servisních zakázek , komunikace se zákazníky , získávání dalších zakázek - kompletní obsluha pohybu zboží a služeb potřebné pro servis - maloobchodní prodej a služby - práce u zákazníků nebo v provozovně požadavky : - výborná znalost HW / SW - konfigurace LAN/WAN , znalost operačních systémů Windows - dobrá znalost Office - výborná komunikativní dovednost ,asertivita při jednáních se zákazníky - min. ukončené střední vzdělání s maturitou - řidičský průzak sk. B nabízíme : - práce v mladém kolektivu - odměny za realizované zakázky - mobil , notebook - časem k dispozici služební auto Hlásit se předem telefonicky, nebo emailem.

Společnost

ALICOM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Komenského 2466, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALICOM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALICOM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému