Přijímací technik osobních automobilů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci jinde neuvedení - přijímací technik osobních automobilů.

Místo výkonu práce: Plavecká č.p. 810/9, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost problematiky oprav osbních automobilů , znalost práce na PC , komunikativní a příjemné vystupování , ochota absolvovat pravidelná technická školení, řízení menšího kolektivu automechaniků, přiměřená praxe v oboru , Nabízíme: mzdu 18 000 - 24 500,- Kč. Na uvedeném tel. čísle kontaktsi zájemci mohou sjednat osobní schůzku.

Lokalita pracoviště

Plavecká 810, 400 07 Ústí nad Labem 7, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému