Všeobecní administrativní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Místo pracoviště: - Zdeňka Fibicha 1590, 250 02 Stará Boleslav Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - občanská bezúhonnost - znalost práce na PC - práce s internetem a MS Office - schopnost a snahu se učit novým věcem - samosttanost, flexibilita a vůle dosáhnout vytyčeného cíle - komunikační a prezentační schopnosti a dovednosti - pečlivost a odpovědnost - řidičský průkaz sk. B výhodou

Společnost

PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zdeňka Fibicha 1590, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému