Traťový dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skanska a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - traťový dělník.

tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj Divize Železniční stavitelství. Nabízíme: Mzdu od 90,-Kč/hod. + 30% výkonnostní ohodnocení Smlouva na dobu určitou 1 rok lze prodloužit. Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj. Nevadí Vám práce v prostředí železničních tratích? Máte fyzickou zdatnost? Rádi pracujete s pracovními prostředky typu: kladiva, sekáče, lopaty, sbíječky, vrtačky, dopravníky, zvedáky, kladkostroje, ruční i motorové vozíky, nakladače, vykladače apod.? Pojďte pracovat k nám! Do mezinárodní společnosti Skanska hledáme kolegu/ odborníka. Co Vás čeká: - Práce na železničním svršku / spodku i umělých stavbách - Základní odborné práce při opravách zařízení kolejových tratí, dohled na správný stav kolejového spodku a svršku - Jednosměnný provoz Co požadujeme: - SOU - výuční list - Chuť provádět práce při stavbě, údržbě, opravách a rekonstrukcích kolejí a dalších částí železničního svršku a spodku - Chceme, aby na Vás bylo spolehnutí - Zdravotní a odbornou způsobilost Proč byste měli jít k nám? Co Vám za to můžeme nabídnout: - Budete součástí mezinárodní společnosti, kde každý může otevřeně říct svůj názor - Klademe veliký důraz na přijímání a profesní rozvoj našich zaměstnanců - Smlouvu na dobu určitou 1 rok Vám můžeme prodloužit - Mzdové ohodnocení od 90,-/hod. + 30% výkonnostní ohodnocení - Dostanete příspěvek na životní a penzijní připojištění - Dostanete příspěvek na stravování - Získáte až 6 TÝDNŮ DOVOLENÉ! - Obdržíte příspěvek na sport, kulturu, volný čas a další zaměstnanecké benefity Nástup: - Ihned

Společnost

Skanska a.s.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skanska a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skanska a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému