mistr výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sigloch Distribution k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr výroby.

Na této pozici budete řídit výrobní provoz a podílet se na zpracování zakázek. Náplň práce: vedení středně velikého týmu lidí , operativní řízení výroby, seřizování balící linky, manipulace s VZV a se zbožím, zpracování zakázek, denní komunikace s mateřským závodem v Německu Požadujeme: NJ komunikačně, základní dovednosti práci na PC, technické vzdělání (vyučení/SŠ), flexibilitu stran pracovní doby Nabízíme: místo ve stabilní německé firmě, rodinné pracovní prostředí, odpovědnou řídící funkci, seriózní a slušné jednání, zaučení a podporu při zvyšování kvalifikace, platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem, benefity: stravenky, příspěvek na dopravu, bonus za spolehlivost Nástup: ihned nebo po domluvě Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na adresu: kontakt.

Společnost

Sigloch Distribution k.s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 290, 346 01 Horšovský Týn (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sigloch Distribution k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sigloch Distribution k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému