Traťový strojník - strojník na dvoucestný bagr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skanska a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - traťový strojník - strojník na dvoucestný bagr.

tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj Divize Železniční stavitelství. Nabízíme: Mzdu od 110,-Kč/hod. + výkonnostní ohodnocení 30% Až 6 týdnů dovolené. Smlouva na dobu určitou 1 rok lze prodloužit. Náplň práce: - obsluha dvoucestného bagru a práce s tímto spojené Požadujeme: - SOU strojní nebo elektro, 2 roky praxe příp. SŠ s maturitou - řidičský průkaz sk.C - příslušná školení a zkouška odbornosti - pracovitost, spolehlivost - zdravotní a odborná způsobilost Nabízíme: - zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti - dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy - týden dovolené navíc - příspěvek na penzijní a životní pojištění - stravenky - další zaměstnanecké benefity Nástup: - ihned

Společnost

Skanska a.s.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skanska a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skanska a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému